Salmonella

Bakterie bezwzględnie chorobotwórcze, wywołują nosicielstwo.

Najważniejsza: Salmonella Typhi – pałeczka duru brzusznego. Objawy: gorączka, wymioty, biegunka lub zaparcie, wysypka - różyczka durowa. Infekcja ta pozostawia czasem nosicielstwo, co stanowi zagrożenie dla otoczenia osób, które ją przebyły.


Inne typy wywołują salmonellozy – zapalenia jelita cienkiego i grubego, tzw. toksykoinfekcje – inwazyjne zatrucia pokarmowe. Rezerwuar pałeczek: zwierzęta hodowlane (drób i jego jaja, bydło, trzoda) i dzikie. Zakażenie przenosi się przez pokarmy skażone odchodami, po niedostatecznej obróbce termicznej.


Skuteczna diagnoza oraz usuwanie wszystkich rodzajów bakterii możliwe są w naszym gabinecie - Futura Medica - Biorezonans Kraków.

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Clostridium

  • Facebook

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA - Biorezonans Kraków - nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie boreliozy  i usuwanie Borrelii terapią naturalną / komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

 

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

 

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.