NASZA HISTORIA

Twoja droga do zdrowia

FUTURA MEDICA jest prywatną kliniką specjalizującą się w kompleksowej diagnostyce alergii oraz wszelkiego rodzaju mikroorganizmów, takich jak pasożyty, wirusy, bakterie czy też grzyby. Badania wykonywane są przez diagnostów na aparaturze z europejskim certyfikatem dla Urządzeń Medycznych – IMEDIS. Jest to najwyższej klasy sprzęt dający (według producenta) 98% skuteczności badania. Większość dolegliwości oraz jednostek chorobowych spowodowanych jest przeważnie przez nagromadzone w organizmie w dużej ilości patogeny – wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty, pleśnie oraz toksyny. Wychodząc na przeciw chorobom wywoływanym przez patogeny oferujemy nowoczesną diagnostykę oraz profesjonalną konsultację prozdrowotną wraz ze skuteczną terapią, umożliwiającą  usunięcie z organizmu wszelkich szkodliwych patogenów, a tym samym usunięcie większości przyczyn dolegliwości chorobowych.

 

JACK VITAL - nasz mentor oraz założyciel kliniki FUTURA MEDICA:

  • Od 10 lat zajmuję się medycyną informacyjną, komplementarną, biorezonansem, dietami leczniczymi, odżywianiem komórkowym i odmłodzeniem biologicznym, usuwaniem przyczyn schorzeń, najbardziej zaawansowaną diagnostyką przyczynową organizmu – na Światowym poziomie.  Także przez własne Instytuty medycyny komplementarnej i informacyjnej  R&D za granicą.

  • Dysponuję najnowocześniejszą aparaturą pomiarową diagnostyczną – w tym medyczną – do badań przyczynowych i najnowocześniejszymi urządzeniami biorezonansowo-plazmowymi V generacji, jakie można dziś dostać na Świecie.

  • Znam i stosuję medycynę informacyjną i kwantową (na dowolnych nośnikach, w tym naturalnych kryształach, soli himalajskiej, wodzie…) na poziomie niemieckich firm HELL i Sanum oraz ich homotoksykologię kliniczną w module kwantowym informacyjnym.

  • Patentuję aktualnie BIO-Vitalizer i BIO-technologie z wykorzystaniem medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej dla poprawy stanu czynnościowego organizmów.

  • Mój syn miał neuroboreliozę z utratą pamięci w wieku lat 2-3; jego uratowanie to największy nasz (mój i mojej żony) sukces.

  • Od 9 lat nie zepsuł mi się żaden ząb. Trójka moich dzieci (7-16 lat) nie zna dentysty – mają zdrowe zęby.

  • Pomogłem usunąć – moimi narzędziami i protokołami – tysiące borelioz i innych schorzeń,  w tym autoimmunologicznych, uznawanych za nieuleczalne. A wśród moich pacjentów jest wielu lekarzy i ich rodziny – teraz moich przyjaciół.

  • Można dyskutować z moją metodologią – ale trzeba mieć podobne kwalifikacje i skuteczność terapeutyczną.

  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (Vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!

  •  

  • W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.

 

 

  • Facebook

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA - Biorezonans Kraków - nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie boreliozy  i usuwanie Borrelii terapią naturalną / komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

 

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

 

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.