Mykoplazma - koinfekcja boreliozy.


· M. Genitalium, M. hominis – przenoszona drogą płciową. Daje objawy podobne do wielu innych chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak rzeżączka lub chlamydia. Powoduje bakteryjne zapalenie pochwy, zapalenie jajowodów, jajników oraz szyjki i trzonu macicy u kobiet, zakażenie cewki płciowej u mężczyzn. Brak objawów sprawia, że choroba bardzo rzadko jest leczona. Nieleczona infekcja prowadzić może do: u kobiet do zapalenia szyjki macicy a u obu płci nawet do bezpłodności.


· M. pneumoniae i M. fermentans - przenoszą się na drodze kontaktów międzyludzkich, też w wyniku ugryzienia przez kleszcza. Badania wykazały, że ponad 80% kleszczy jest zainfekowanych mykoplasmami. Od 50% do 65% chorych na boreliozę jest zainfekowanych różnymi gatunkami mykoplasm. Najbardziej chorzy i oporni na leczenie mają prawie zawsze infekcje mykoplasmami. Zakażenie może przebiegać bardzo różnie: od bezobjawowego, poprzez objawy lokalne (np. infekcje dróg oddechowych – głównie u dzieci) aż po infekcje układową. Mykoplasmy mogą zaatakować miedzy innymi układ nerwowy, mięśnie (w tym serce) i stawy. Infekcja rozsiana może objawiać się w następujący sposób: zmęczenie nieprzechodzące po odpoczynku, nietolerancja wysiłku fizycznego, dysfunkcje neurologiczne, problemy psychiczne, problemy poznawcze, bezsenność, depresja, bóle głowy, bóle mięśni i stawów, puchnięcie stawów, bóle węzłów chłonnych, problemy z oddychaniem, pocenie się, mdłości, bóle brzucha, gorączka, chroniczne zapalenie spojówek, zmiany skórne ( wysypki, rumienie), zapalenie mięśnia serca, osierdzia, wątroby, trzustki i inne objawy.

Mykoplasma działa destrukcyjne przez:

- naśladowanie antygenów zainfekowanego organizmu, powodując objawy autoagresji, - uszkodzenia komórek, szczególnie komórek nerwowych, - zaburzanie metabolizmu, - konkurowanie o składniki odżywcze z komórkami organizmu, - uwalnianie toksyny.


Skuteczna diagnoza oraz usuwanie wszystkich rodzajów Mycoplasm możliwe są w naszym gabinecie - Futura Medica - Biorezonans Kraków.

30 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Salmonella

Clostridium

  • Facebook

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA - Biorezonans Kraków - nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie boreliozy  i usuwanie Borrelii terapią naturalną / komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

 

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

 

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.