Generator BIOREZONANSOWY BRT - Dr OPTIMUS BIORESONANCE® - dlaczego warto?

Aktualizacja: 10 lis 2020
Szybki, skuteczny zapper (usuwanie patogenów), stymulator homeostazy (rozbicie ognisk zakaźnych, detoksykacja organizmu, rozbicie cyst, naprawa DNA, odczulanie, etc.), BRT - funkcja biorezonansu pasywnego Mora, naprawa DNA & detox kory mózgowej (wyznacza górne parametry homeostazy organizmu), rozbijanie wszystkich ognisk zakaźnych, czyszczenie krwi - terapia Backa, energetyzacja organizmu i dziesiątki innych funkcji w jednym.


Oprogramowanie do urządzenia jest ZAWSZE SKUTECZNE, opracowane z ekspertami WHO i fizykami kwantowymi - wg badań VRT / Vega Testu medycyny komplementarnej. Umożliwia usuwanie całych grup patogenów jednocześnie, niszczy DNA patogenów, rozbija ogniska zakaźne (jako jedno z 2 urządzeń tego typu w Europie), usuwa patogeny także wtedy gdy zmieniają swoje częstotliwości rezonansowe! Dlatego jest niezbędny w terapiach biorezonansowych: usuwaniu boreliozy i neuroboreliozy, próchnicy i jej przyczyn, alergii, chlamydioz, infekcji intymnych u kobiet i mężczyzn, HPV, usuwa wirusy i toksyny z DNA i RNA, czyści krew, usuwa wszystkie pasożyty obłe i płaskie, także New Delhi i te powodujące SEPSĘ (w tych przypadkach używamy zawsze z MMS). Oprogramowanie pozwala również na rozbijanie komórek nowotworowych, detox tarczycy, odczulenie antyalergiczne, stymulowanie usuwania autoagresji i setki innych funkcji. Umożliwia skuteczne terapie nawet bez zaawansowanej diagnostyki VRT metodą dr R.Volla czy Vega Testu obciążeniowego. W połączeniu z pakietem produktów do odkwaszenia organizmu, detoksykacji, odżywienia komórkowego, odmłodzenia biologicznego i BIO-Vitalizacji daje najlepsze efekty.Generator elektro-magnetyczny 1 Hz - 1 mln Hz.


Obszar eksploatacji: fizyka eksperymentalna w medycynie komplementarnej. Korzysta z całej światowej wiedzy w zakresie biorezonansu (metody dr Rife'a, H.Clarck i współczesnych badaczy oraz instytutów).


Urządzenie programowalne - dostępna bezpłatna aplikacja do programowania wraz z gotowymi programami użytkowymi medycyny komplementarnej oraz moduł samodzielnego tworzenia programów terapeutycznych (eksperymentalnie).


Jesteśmy jedynym w Polsce producentem przedstawionej aparatury. Odwiedź nasz sklep lub umów się na bezpłatne konsultacje w naszym gabinecie biorezonansu w Krakowie.

98 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Salmonella

  • Facebook

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA - Biorezonans Kraków - nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie boreliozy  i usuwanie Borrelii terapią naturalną / komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

 

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

 

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.