Gronkowce (Staphylococcus)

Staphylococcus aureus (Gronkowiec złocisty)


Szacuje się, że 10 do 50% populacji ludzkiej stale lub okresowo jest nosicielami tych bakterii bez wystąpienia objawów chorobowych. Nosicielstwo dotyczy najczęściej śluzówki przedsionka jamy nosowej, może również występować przejściowo na skórze, w gardle oraz w drogach rodnych u kobiet. Kolonizacja Bakterii w niekorzystnych warunkach może stanowić punkt wyjścia dla zakażenia. Najczęściej powoduje zakażenia ropne skóry, tkanek podskórnych oraz tkanek miękkich, zakażenia układowe czy też zakażenia lub zatrucia związane z produkcją toksyn.Staphylococcus auricularis - Gronkowiec uszny


Staphylococcus epidermidis (Gronkowiec skórny)
Zaliczany do koagulazo - ujemnych gronkowców. Występuje powszechnie na błonach śluzowych jamy ustnej, nosa, gardła, w drogach moczowo - płciowych, jelicie grubym oraz na skórze. Powoduje infekcje u osób z osłabioną odpornością, zagrożeni są także pacjenci z jakimikolwiek ciałami obcymi. Bakteria ta zajmuje obecnie trzecie miejsce na liście patogenów powodujących zakażenia wewnątrzszpitalne.Staphylococcus haemolyticus


Bakteria oportunistyczna kolonizująca skórę.Staphylococcus saprophyticus


Bakteria oportunistyczna. Zaliczany do koagulazo - ujemnych gronkowców. Stanowi florę fizjologiczną dróg moczowo - płciowych. Stanowi drugi pod względem częstości czynnik etiologiczny infekcji dróg moczowych, zwłaszcza u młodych kobiet.
Skuteczna diagnoza oraz usuwanie wszystkich gatunków Gronkowców możliwe są w naszym gabinecie - Futura Medica - Biorezonans Kraków.

26 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Salmonella

  • Facebook

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA - Biorezonans Kraków - nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie boreliozy  i usuwanie Borrelii terapią naturalną / komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

 

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

 

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.