Diamond AQUA® - minerały do wody

Indeks towarów 00002
300.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Minerały do wody, działają ok. 6-8 miesięcy, generują wodę antyoksydacyjną, strukturalną, alkaiczną 8,5-10,5 pH, wysoko BIO-Vitalną 10.000 (i więcej) w skali Bovisa, programowaną medycyną informacyjną dla detoksykacji organizmu, niezbędną w każdej terapii detoksykacyjnej, niezbędnej - jako "rozpuszczalnik w organizmie - dla zdrowego rozwoju dzieci, zdrowia seniorów...

1. Zalewasz minerały i kryształy QUANTUM DIAMOND AQUAwodą butelkowaną lub przegotowana kranową (w szklanym dzbanku, słoiku ok. 1l)
2. Już po 10 minutach otrzymujesz wodę o właściwościach uzdrowiskowych, NATURALNYCH antyoksydacyjnych do -400 ORP, żywą, strukturalną, alkaiczną, detoksykującą i energetyzującą organizm, odkwaszającą, neutralizującą wolne rodniki tlenowe.


NIEZBĘDNY W KAŻDEJ TERAPII NATURALNEJ, PRZY SUPLEMENTACH, DIETACH, FIZJOTERAPII, DLA SPORTOWCÓW I … DLA KAŻDEJ KOBIETY DBAJĄCEJ O CERĘ I MŁODY ZDROWY WYGLĄD!


A... jaką wodę podajesz swoim dzieciom? => pełną wolnych rodników, z kranu lub butelki – często tej samej jakości… powodującą starzenie i uszkadzanie tkanek i narządów, czy… => wodę antyoksydacyjną - jak DIAMOND AQUA - odmładzającą biologicznie, neutralizującą wolne rodniki, odkwaszającą, energetyzującą organizm, detoksykującą organizm z toksyn żywieniowych i środowiskowych, detoksykującą z toksyn SMOGu powodujących nowotwory… ??? Medyczny DOWÓD działania Produkt korzysta z know-how INSTYTUTU FUTURA MEDICA, Londyn. Badanie SGD (analiza czynnościowa organizmu osoby chorej) na medycznym urządzeniu IMEDIS - trafność do 95%:

Zapisz ten produkt na później
  • Facebook

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA - Biorezonans Kraków - nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie boreliozy  i usuwanie Borrelii terapią naturalną / komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

 

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

 

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.