Poleć nasz Gabinet, poznaj ogrom KORZYŚCI.

Aktualizacja: 29 paź 2020
Zajmujesz się medycyną naturalną? Prowadzisz sklep zielarski, ośrodek terapeutyczny, a może Twoją pasją jest dietetyka? Dobrze trafiłeś! W Futura Medica oferujemy możliwość zostania naszym Partnerem. Razem możemy:


- Pozyskać nowych Klientów


- Podwoić skuteczność terapii


- Zaproponować nowe usługi swoim Klientom


Dla Klientów polecających nasz Gabinet przewidujemy bardzo korzystne programy lojalnościowe oraz wielopłaszczyznowe, wymierne korzyści.

17 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Salmonella

  • Facebook

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA - Biorezonans Kraków - nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie boreliozy  i usuwanie Borrelii terapią naturalną / komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

 

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

 

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.